Lidhje

Shqipëri: Sharkohet anëtari i Gjykatës së Lartë, Shkëlzen Selimi


Shqipëri: Sharkohet anëtari i Gjykatës së Lartë, Shkëlzen Selimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në Shqipëri anëtari i Gjykatës së Lartë, Shkëlzen Selimi, u shkarkua pasi rezultoi me lidhje me elementë të krimit të organizuar. Ndërsa PD-ja publikoi dokumenta sipas të cilave një anëtar i Komisionit të Pavaruar të Kualifikimit ka falsifikuar dëshminë e gjuhës angleze dhe kërkoi shkarkimin e tij.

XS
SM
MD
LG