Lidhje

Shkodër-operacion i gjërë policor për kapjen e grupeve kriminale


Shkodër-operacion i gjërë policor për kapjen e grupeve kriminale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Policia shqiptare ka nisur në qytetin e Shkodrës një operacion të gjërë, edhe me ndihmën e forcave special, për zbulimin dhe kapjen e grupeve kriminale, që dyshohet se janë autore të disa ngjarjeve të rënda, të ndodhura gjatë tre muajve të fundit, dhe qe kane tronditur rendin dhe sigurine në Shkodër

XS
SM
MD
LG