Lidhje

Shkodër: Përpjekje për nxitjen e ekonomisë së gjelbër


Problemet e mjedisit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00
Problemet e mjedisit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Shoqatat mjedisore nga vendet e rajonit janë bashkuar në Shkodër në përpjekje për të bashkërenduar veprimtaritë dhe për të mbështetur një ekonomi të gjelbër, që nxit zhvillimin e qëndrueshëm në rajonin e Ballkanit Përëndimor. Sipas përfaqësuesve të këtyre shoqatave, kërkohet më shumë transparencë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG