Lidhje

Kosovë, debat në Parlament për bisedimet me Serbinë


Kosovë, debat në Parlament për bisedimet me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Parlamenti i Kosovës debatoi të shtunën mbi një rezolutë që përfshinë parimet e bisedimeve me Serbinë dhe që çdo marrëveshje e mundshme të kalojë përmes parlamentit të Kosovës.

XS
SM
MD
LG