Lidhje

Shkodër, shërbime ligjore falas për grupet në nevojë


Shkodër, shërbime ligjore falas për grupet në nevojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Programi i OKB-së për Zhvillim, PNUD dhe “Qendra për Nisma Ligjore Qytetare” hapen në Shkoder “Qendrën e Ndihmes Ligjore Falas” për grupet në nevojë siç janë të mbijetuarit e dhunës në familje, gratë e zonave rurale, përsonat me aftësi të kufizuara apo komunitetet rome dhe egjiptiane.

XS
SM
MD
LG