Lidhje

Shkodër, shërbime ligjore falas për grupet në nevojë


Shkodër, shërbime ligjore falas për grupet në nevojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, PNUD, në bashkëpunim me “Qendrën për Nisma Ligjore Qytetare” hapen në Shkodër “Qendrën e Ndihmes Ligjore Falas” për grupet në nevojë siç janë të mbijetuarit e dhunës në familje, gratë e zonave rurale, personat me aftësi të kufizuara apo komunitetet rome dhe egjyptiane.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG