Lidhje

Protesta studentore, qeveria dhe opozita


Protesta studentore, qeveria dhe opozita
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Në Tiranë, qeveria dhe opozita vazhdojnë replikat mbi kërkesat e protestave studentore. Qeveria njoftoi disa vendime në lidhje me studimet universitare, ku i ndan studentët sipas rezultateve në provime. Ndërsa opozita tha se asnjë vendim qeverie nuk i përmbush kërkesat e studentëve.

XS
SM
MD
LG