Lidhje

Protesta studentore, qeveria dhe opozita


Protesta studentore, qeveria dhe opozita
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Protesta studentore, qeveria dhe opozita

Në Tiranë, qeveria dhe opozita vazhdojnë replikat mbi kërkesat e protestave studentore.

Qeveria njoftoi disa vendime në lidhje me studimet universitare, ku i ndan studentët sipas rezultateve në provime.

Ndërsa opozita tha se asnjë vendim qeverie nuk i përmbush kërkesat e studentëve. Ata kanë thënë se do t’u kthehen protestave në janar.

Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG