Lidhje

Ish të burgosurit politikë të shqetësuar për ecurinë e procesit të dëmshpërblimit


Ish të burgosurit politikë të shqetësuar për ecurinë e procesit të dëmshpërblimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Ish të burgosurit dhe të përndjekurit politikë të Shqipërisë vazhdojnë të shprehin shqetësim rreth ecurisë së procesit të dëmshpërblimit të tyre për vitet e burgjeve. Ata shprehen se ka ende zvarritje dhe burokraci në këtë proces, i cili po vazhdon prej më shumë se 25 vitesh, ende pa përfunduar.

XS
SM
MD
LG