Lidhje

Galeria e portreteve në Uashington


Galeria e portreteve në Uashington
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Ekspozita e re përfshin bejbollistin e njohur, Alex Rodriguez dhe ish-Zonjën e Parë, Jacqueline Kennedy si dhe hedh dritë mbi disa “figura të fshehura”.

XS
SM
MD
LG