Lidhje

Kosovë: Parlamenti diskuton për përgjegjësitë e delegacionit në bisedimet me Serbinë


Kosovë: Parlamenti diskuton për përgjegjësitë e delegacionit në bisedimet me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Parlamenti i Kosovës po diskuton të shtunën një varg ligjesh përfshirë edhe atë që lidhet me detyrat dhe përgjegjësitë e delegacionit shtetëror të Kosovës në procesin e bisedimeve me Serbinë.

XS
SM
MD
LG