Lidhje

Fjalimi i Presidentit Trump dhe përgjigja e demokratëve


Fjalimi i Presidentit Trump dhe përgjigja e demokratëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Në fjalimin e tij të dytë drejtuar vendit, Presidenti Donald Trump parashtroi një axhendë, ku u përfshinë thirrjet për bashkëpunim dhe unitet mes dy partive kryesore politike në Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG