Lidhje

Udhëheqësit në Kosovë pa pajtim rreth tarifave


Udhëheqësit në Kosovë pa pajtim rreth tarifave
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në Kosovë, skena politike vazhdon të mbetet e përçarë dhe ka ashpërsuar gjuhën e komunikimit pas kërkesave amerikane për heqjen tarifave ndaj mallrave serbe dhe refuzimit të qeverisë për të bërë një gjë të tillë.

XS
SM
MD
LG