Lidhje

Protesta e opozitës, anullohet seanca e parlamentit


Protesta e opozitës, anullohet seanca e parlamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Në Shqipëri, kryetari i parlamentit Gramoz Ruci, anulloi zhvillimin e seancës së nesërme të parlamentit për t’I lënë kohë opozitës që të reflektojë për vendimin për dorëzimin e mandateve, por dhe pas sinjalizimeve për mundësinë e akteve ttë dhunës gjatë protestës së paralajmëruar të opozitës.

XS
SM
MD
LG