Lidhje

Mark Gjonaj, anëtar i Këshillit Bashkiak të New Yorkut, viziton Kosovën


Mark Gjonaj, anëtar i Këshillit Bashkiak të New Yorkut, viziton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Mark Gjonaj, anëtar i Këshillit Bashkiak të New Yorkut, po viziton Kosovën bashkë me një delegacion shqiptaro-amerikan. Zoti Gjonaj tha gjatë kësaj vizite se marrëdhëniet në mes të Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara janë dhe do të jenë gjithmonë të forta dhe asgjë nuk do të mund t’i dëmtojë ato.

XS
SM
MD
LG