Lidhje

Media Arkivi

Teatri Kombëtar dhe reagimi qytetar


Teatri Kombëtar dhe reagimi qytetar
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Në Tiranë, Aleanca për Mbrotjen e Teatrit Kombëtar zhvilloi një takim me drejtues të opozitës për të diskutuar problemet e fushës së kulturës. Takimi përkoi me një-vjetorin e nisjes së protestave për të mbrojtur Teatrin Kombëtar, protesta të cilat vazhdojnë ende.

XS
SM
MD
LG