Lidhje

Media Arkivi

Frenimi kultivimit të narkotikëve


Frenimi kultivimit të narkotikëve
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Policia nisi një fushatë ndërgjegjësimi për frenimin e kultivimit të marijuanës duke kërkuar më shumë mbështetje nga pushteti vendor. Tepelena është nga zonat më problematike të vendit për kultivimin dhe trafikimin. ]

XS
SM
MD
LG