Lidhje

Frenimi i kultivimit të narkotikëve


Frenimi kultivimit të narkotikëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Frenimi kultivimit të narkotikëve

Policia nisi një fushatë ndërgjegjësimi për frenimin e kultivimit të marijuanës duke kërkuar më shumë mbështetje nga pushteti vendor. Tepelena është nga zonat më problematike të vendit për kultivimin dhe trafikimin. Sfidat e policisë në këto zona janë, jo vetëm me terrenin malor, por edhe me sipërfaqe kullotash dhe tokash që nuk kanë pronësi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG