Lidhje

Kosovë, emërohen tetë anëtarë të KQZ-së


Kosovë, emërohen tetë anëtarë të KQZ-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, emëroi të enjten tetë anëtarë të rinj të KQZ-së. Në një njoftim të tij, thuhet se “anëtarët e rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve janë betuar se do t’i kryejnë detyrat e tyre në mënyrë të ndershme, besnike, të paanshme, profesionale dhe të ndërgjegjshme”.

XS
SM
MD
LG