Lidhje

Ulqin, Konferencë rajonale mbi zhvillimin lokal në Ballkan


Ulqin, Konferencë rajonale mbi zhvillimin lokal në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Konferenca shkencore rajonale “Strategjia për zhvillimin ekonomik lokal të komunave në vendet e Ballkanit”, e cila u mbajt në Ulqin u përqendrua në vendet e tranzicionit në rajon dhe në reformimin e ekonomisë së tyre.

XS
SM
MD
LG