Lidhje

Polemikë në distancë ndërmjet kryeministrave Rama e Haradinaj


Polemikë në distancë ndërmjet kryeministrave Rama e Haradinaj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ritheksoi se është përballur me trysni gjatë punimeve të takimit të Berlinit nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri Edi Rama, për pezullimin e tarifave. KryeministritRama, i kishte hedhur poshtë pohimet e zotit Haradinaj për trysni ndaj tij.

XS
SM
MD
LG