Lidhje

Ulqin, përgatitjet për sezonin turistik


Ulqin, përgatitjet për sezonin turistik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Organizata Turistike i vlerëson përgatitjet për sezonin turistik në bregdetin e Ulqinit, i njohur për plazhet më cilësore dhe më të pastra në Mal të Zi dhe rajon. Ulqini është tejet i përqendruar tek turistët kosovarë, të cilët janë mysafirë të rregullt të plazheve, ndaj dhe oferta turistike ka qenë më shumë e orientuar në tregun e Kosovës.

Ulqin, përgatitjet për sezonin turistik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG