Lidhje

Kongresi nderon familjen e Harry Bajraktarit


Kongresi nderon familjen e Harry Bajraktarit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:04 0:00

Familja Bajraktari erdhi në SHBA në vitin 1969, të varfër dhe me plotë sfida. Me rastin e 50 vjetorit të emigrimit në SHBA, familja e Harry Bajraktarit u nderua nga kongresi amerikan, me nismën e kryetarit të Komisionit për Çështjet e Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve, Eliot Engel

XS
SM
MD
LG