Lidhje

Programi "100 fshatrat" shtrihet në Malësi të Madhe


Programi "100 fshatrat" shtrihet në Malësi të Madhe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Programi "100 fshatrat", që po zbatohet në Shqipëri dhe që synon nxitjen e agroturizmit dhe zhvillimin e harmonizuar të fshatrave, është shtrirë edhe në Malësi të Madhe, në fshatrat Lëpushë dhe Vrith-Razëm.

XS
SM
MD
LG