Lidhje

Kosova merr kryesimin e Procesit të Bashkëpunimit në Evropën Juglindore


Kosova merr kryesimin e Procesit të Bashkëpunimit në Evropën Juglindore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, tha të hënën se forcimi i marrëdhënieve të mira fqinjësore dhe transformimi i rajonit të Ballkanit Perëndimor në një zonë të paqes dhe qëndrueshmërisë, do të jenë përparësi e Kosovës gjatë kryesimit të Procesit të Bashkëpunimit në Evropën Juglindore.

XS
SM
MD
LG