Lidhje

Shqipëri-Mal i Zi, bashkëpunim për përballimin e katastrofave natyrore


Shqipëri-Mal i Zi, bashkëpunim për përballimin e katastrofave natyrore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Ekspertë të mjedisit, nga Shqipëria dhe Mali i Zi, u bashkuan sot në Shkodër për të zgjeruar bashkëpunimin në përballimin e katastrofave natyrore. Dy vendet janë përfshirë në projektin rajonal, financuar nga BE-ja, "Katastrofat natyrore nuk njohin kufinj". Njofton korrespondenti ynë Pëlllumb Sulo.

XS
SM
MD
LG