Lidhje

Shqipëri-Mal i Zi, bashkëpunim për të përballuar katastrofat natyrore


Shqipëri-Mal i Zi, bashkëpunim për përballimin e katastrofave natyrore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Ekspertë të mjedisit, nga Shqipëria dhe Mali i Zi, u bashkuan sot në Shkodër përtë zgjeruar bashkëpunimin në përballimin e katastrofave natyrore. Dy vendet fqinje janë përfshirë në projektin rajonal, të financuar nga Bashkimi Evropian,"Katastrofat natyrore nuk njohin kufinj". Njofton korrespondenti ynë Pëllumb Sulo.

Shqipëri-Mal i Zi, bashkëpunim për përballimin e katastrofave natyrore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

XS
SM
MD
LG