Lidhje

Panairi i librit në Ulqin


Ulqin, panairi tradicional i librit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Në Ulqin po zhvillohet panairi tradicional i librit ku marrin pjesë mbi 50 botues nga Mali i Zi, Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut, të cilët kanë prezantuar qindra botime të reja të realizuara brenda këtij viti. Në edicionin e 19 të panairit janë mbledhur shumë organizatorë me dëshirën që të vendosen dhe intensifikone marrëdhënie institucionale në rajon.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG