Lidhje

Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Ulqin


Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Në Ulqin u mbajt Festivali Ndërkombëtar i Filmit “Seanema” me pjesëmarrjen e gati 40 filmave të zhanreve të ndryshme nga rajoni, Evropa dhe bota.

XS
SM
MD
LG