Lidhje

Sfidat e Dibrës së Madhe


Sfidat e Dibrës së Madhe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, kryetari i komunës Hekuran Duka flet për kontributin dhe ivestimet e komunitetit dibran nga Shtetet e Bashkuara, mbi planet për të përfituar nga turizmi dhe për sfida të tjera me të cilat përballet Dibra e Madhe.

XS
SM
MD
LG