Lidhje

Paris, takim Thaçi-Vuçiç me ndërmjetësimin e presidentit Macron


Paris, takim Thaçi-Vuçiç me ndërmjetësimin e presidentit Macron
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Presidenti francez, Emmanuel Macron, ndërmjetësoi të martën një takim ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Aleksandër Vuçiç në një kohë përpjekjesh për ripërtëritjen e bisedimeve të pezulluara ndërmjet të dyja vendeve.

XS
SM
MD
LG