Lidhje

Hapat e ardhshëm për shkarkimin e mundshëm të Presidentit Trump


Hapat e ardhshëm për shkarkimin e mundshëm të Presidentit Trump
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:13 0:00

Kushtetuta amerikane i jep Senatit autoritetin për të zhvilluar një proces gjyqësor mbi këto akuza, por republikanët dhe demokratët shfaqin opinione krejt të ndryshme lidhur me procedurën për ta realizuar këtë hap.

XS
SM
MD
LG