Lidhje

Ambasadorja Kim thekson mbështetjen e SHBA ndaj Shqipërisë


Ambasadorja Kim thekson mbështetjen e SHBA ndaj Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Ambasadorja e re amerikane Yuri Kim tha sot se Shtetet e Bashkuara e vlerësojnë Shqipërinë si një aleatet e partnere të vërtetë dhe se ato janë të përkushtuara të mbështesin të ardhmen e vendit

XS
SM
MD
LG