Lidhje

Një shefe kuzhine që sfidon industrinë e dominuar nga burrat


Një shefe kuzhine që sfidon industrinë e dominuar nga burrat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Kur hyri në biznes, ajo e dinte se ky profesion ishte tradicionalisht i dominuar nga burrat, por kjo nuk e ndali. Sot, Naomi Pomeroy është një profesioniste fituese e çmimeve prestigjioze dhe pronare e një restoranti

XS
SM
MD
LG