Lidhje

90 vjeçarja nga Nju Jorku mposht koronavirusin


90 vjeçarja nga Nju Jorku mposht koronavirusin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Për të gjithë ata që jetojnë me frikën e koronavirusit, 90-vjeçarja Anna Fortunato ka një mesazh: "Vazhdoni të luftoni. Lutuni. Dhe mos qëndroni në shtrat tërë kohën".

XS
SM
MD
LG