Lidhje

Pashkët e gjejnë Romën të boshatisur


Pashkët e gjejnë Romën të boshatisur
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Kjo ka qenë zakonisht periudha më e zënë e vitit për Qytetin e Përjetshëm. Por, për herë të parë në historinë e saj, Roma dhe Vatikani janë të shkretë gjatë Javës së Shenjtë për shkak të frikës nga koronavirusi.

XS
SM
MD
LG