Lidhje

Shkodër, Covid-19 dhe mbështetja për familjet në nevojë


Shkodër, Covid-19 dhe mbështetja për familjet në nevojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Bashkitë, por edhe një numër shoqatash e të rinj vullnetarë janë përfshirë ditët e fundit në mbështetjen e familjeve në nevojë, për të cilat jetesa është vështirësuar edhe më shumë nga masat kufizuese të marra për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ndoqi nga afër punën që po bëhet në disa nga zonat më të varfëra të Shkodrës për mbështetjen e këtyre familjeve.

Shkodër, Covid-19 dhe mbështetja për familjet në nevojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG