Lidhje

Pandemia dhe pasojat e saj në bujqësi


Pandemia dhe pasojat e saj në bujqësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Bujqësia është një nga sektorët e rëndësishëm të ekonomisë shqiptare qe po vazhdon të pësojë dëme të konsiderueshme në situatën e krijuar nga përhapja e pandemisë së koronavirusit.

Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ishte në Malësi të Madhe, ku përgatiti reportazhin që po trasmetojmë:

Pandemia dhe pasojat e saj në bujqësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG