Lidhje

Kalifornia harton planet për heqjen e kufizimeve


Kalifornia harton planet për heqjen e kufizimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Shteti i Kaliforinisë po lejon rihapjen e disa bizneseve me ngadalë dhe në faza. Njerëzit po mësojnë se si të përshtaten ndaj realitetit të ri duke patur parasysh se afro 70 mijë njerëz kanë testuar pozitiv për COVID-19 dhe afro 3 mijë kanë vdekur.

XS
SM
MD
LG