Lidhje

SHBA: Objektet fetare reagojnë ndaj thirrjes së presidentit Trump për t’u rihapur


SHBA: Objektet fetare reagojnë ndaj thirrjes së presidentit Trump për t’u rihapur
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Presidenti Donald Trump thotë se i konsideron objektet fetare si qendra “jetike” dhe u ka bërë thirrje guvernatorëve të lejojnë rihapjen e tyre këtë fundjavë. Komunitetet e besimit në gjithë Shtetet e Bashkuara po reagojnë të përmbajtura ndaj kësaj thirrjeje.

XS
SM
MD
LG