Lidhje

Sfidat e arsimit në Gjirokastër në kohën e pandemisë


Sfidat e arsimit në Gjirokastër në kohën e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Në Gjirokastër, studentët u rikthyen në auditore duke sfiduar vështirësitë e mungesës së transportit publik. Por pandemia e koronavirusit e ka bërë të pamundur mbylljen normale për ciklet e tjera arsimore në shkollat nëntëvjeçare dhe të mesme

XS
SM
MD
LG