Lidhje

Covid-19, vështirësitë e turizmit bregdetar dhe natyror


Covid-19, vështirësitë e turizmit bregdetar dhe natyror
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Në Shqipëri, turizmi bregdetar, por edhe ai natyror, përballen këtë vit me sfida të shumta për shkak të pandemisë. Edhe agjensitë ndërkombëtare të udhëtimeve kanë anuluar vizitat në portet shqiptare të anijeve të mëdha turistike.

Covid-19, vështirësitë e turizmit bregdetar dhe natyror
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG