Lidhje

Avi Schiffmann, adoleshenti që ndihmon për gjurmimin e koronavirusit


Avi Schiffmann, adoleshenti që ndihmon për gjurmimin e koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

17 vjeçari Avi Schiffmann ka ndërtuar një nga faqet më popullore në internet për gjurmimin e koronavirusit. Faqja e tij në internet ka rreth 30 milion vizitorë në ditë. Shumë njerëz e cilësojnë atë si gjeni. Atij i janë ofruar vende pune me paga të larta dhe kontrata.

XS
SM
MD
LG