Lidhje

Pas video konferencës së Parisit, Kosova dhe Serbia vazhdojnë bisedimet në Bruksel


Pas video konferencës së Parisit, Kosova dhe Serbia vazhdojnë bisedimet në Bruksel
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel, zhvilluan sot një video konferencë me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç.

XS
SM
MD
LG