Lidhje

Anketat dhe roli i tyre për zhvillimin e një fushate të suksesshme


Anketat dhe roli i tyre për zhvillimin e një fushate të suksesshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Anketat e opinionit publik pasqyrojnë një përshtypje të përgjithshme të popullatës në një moment të caktuar. Megjithëse kanë mbetur edhe katër muaj deri në zgjedhjet presidenciale, këto anketa ofrojnë informacion të vlefshëm për tendencën e një fushate dhe çfarë po çalon në përpjekjet për fitore.

XS
SM
MD
LG