Lidhje

Presidenti Trump, për herë të parë me maskë në publik


Presidenti Trump, për herë të parë me maskë në publik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Për herë të parë që kur shpërtheu pandemia, Presidenti Trump është shfaqur me maskë në publik. Presidenti ishte dje në spitalin ushtarak Walter Reed për t’u takuar me ushtarë që mjekohen atje dhe personel mjekësor dhe këtë radhë respektoi udhëzimet për vënien e maskave.

XS
SM
MD
LG