Lidhje

Partitë politike shqiptare në zgjedhjet parlamentare në Mal të Zi


Mali i Zi, partitë shqiptare në zgjedhjet parlamentare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Në zgjedhjet parlamentare të 30 gushtit në Mal të Zi, forcat politike shqiptare po bëjnë përpjekje që të bashkohen në një listë të vetme zgjedhore. Bashkimi i subjekteve shqiptare, sipas udhëheqësve politikë, do të garantonte më shumë vende në parlament dhe do t’i bënte të ishin faktor i rëndësishëm në Mal të Zi.

Mali i Zi, partitë shqiptare në zgjedhjet parlamentare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG