Lidhje

Kosovë, parlamenti debaton për situatën me COVID-19


Kosovë, parlamenti debaton për situatën me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Kosova po vazhdon të përballet me numër të lartë të të infektuarve nga COVID-19 dhe rrjedhimisht edhe numër të lartë të personave që kanë humbur jetën nga koronavirusi

XS
SM
MD
LG