Lidhje

Aeroporti i ri i Berlinit


Aeroporti i ri i Berlinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Berlini do të hapë aeroportin e ri më 31 tetor, pas vitesh të tëra ndërtimi dhe vonesash në përfundimin e projektit.

XS
SM
MD
LG