Lidhje

Shqipëri, shkëmbime të reja akuzash mes presidentit dhe kryeministrit


Shqipëri, shkëmbime të reja akuzash mes presidentit dhe kryeministrit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta sulmoi sot sërish kryeministrin Edi Rama. Ai ju drejtua me një mesazh Asamblesë së Partisë socialiste e mbledhur sot pasdite në Tiranë, duke kërkuar nga zoti Rama të japë prova për deklaratat e tij se kreu e Shtetit ka patur takime me personazhe të krimit.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG